Ботев сътвориха страхотен обрат за рождения си ден срещу Верея

491
ДЯЛ
Мачът в Стара Загора завърши 2:4

Отборът на Ботев Пловдив сътвори страхотен обрат в гостуването си на Верея, за да зарадва феновете си за рождения ден на клуба.

Заралии“ поведоха с 2:0 до 18′, за да се опитат да развалят празника на „жълто-черните„, но голът на Жоао Пауло десетина минути преди края на полувремето даде началото на чудото.

С началото на втората част бяха направени две смени от треньора Киров, като той пусна Стивън Петков и Румен Терзиев на мястото на Густаво и Пиргов.

Кампуш възстанови паритета в 48′, а капитанът Тодор Неделев направи обрата пълен двайсетина минути преди края.

Всички надежди за домакините приключиха, благодарение на резервата Петков, който оформи и крайното 2:4 за Ботев.

По този начин „канарчетата“ си подариха невероятен подарък за своя 106-ти рожден ден.