дом Спорт Марица инкасира още една загуба в Шампионската лига

Марица инкасира още една загуба в Шампионската лига

452
ДЯЛ

Волейболистките на Марица Пловдив все още изпитват трудности, за да запишат първа европейска победа в най-престижния клубен волейболен турнир при дамите.

Визура Рума записа нова победа над българките с 3:0 гейма, като резултатът в отделните части бе 25:23, 25:19 и 25:14.

Жълто-сините“ изиграха силна първа част, но за жалост рухнаха, след като не успяха да материализират усилията си и остатъка от мача бе по-скоро въпрос на формалност.

Радосвета Тенева и Десислава Николова записаха по 9 точки в този мач, което е и най-слабото им представяне от доста време насам.

В края на груповата фаза Марица гостува на Динамо Казан на 27 февруари от 18:00 часа българско време. Рускините все още нямат загубен гейм в Група C.