Славия разби Локото насред Пловдив

475
ДЯЛ
Играчите на Бруно Акрапович имат от какво да се срамуват

Локомотив Пловдив записа втора поредна загуба от старта на шампионата, след като отстъпиха от на Славия с 2:4.

Гостите владееха инициативата през целия мач и още от петата минута излязоха напред в резултата, запазвайки статуквото до самия край на срещата.

Георги Йомов вкара два гола в 5′ и 22′, а Симеон Райков върна едно попадение след дузпа в средата на полувремето.

През втората част Галин Иванов и Славчо Шоколаров превърнаха успеха в разгром, макар в добавеното време Димитър Илиев да направи загубата малко по-поносима.

Феновете на „черно-белите“ надали имат от какво да са доволни, особено след като срещу тях трябваше да има един изтощен отбор, участвал до преди няколко дни в тежко гостуване от европейските клубни турнири.

Следващата среща за Локото е гостуване на Лудогорец в Разград, където е малко трудно да си представим, че ще се стигне до нещо по-различно от трети пореден неуспех. Дано все пак грешим, макар с тази игра шансовете да са илюзорни.