Черно море уби мечтата на Локомотив за Лига Европа

454
ДЯЛ
Загуба на концентрацията коства прекалено много на "черно-белите"

Локомотив Пловдив изпусна златна възможност, за да стигне до финалния плейоф за Лига Европа, след като тотално надигра състава на Черно море в реванша за седмото място, но въпреки това допусна изненадващ обрат.

Смърфовете“ завършиха първата част при резултат 2:0 след два гола на Михалевич, но през втората част концентрацията се изгуби почти напълно и се стигна до изненадващ гол на Кузма минути, след като се появи на терена.

Редовното време завърши при такъв резултат, че мачът да влезе в продължения. Именно там късметът се преобърна и Димов смълча феновете на стадион „Локомотив“ в 103′.

Мачът приключи при резултат 2:2, а сблъсъкът завърши 4:3 в полза на „бургазлии„, които изстрадаха мястото си във финалния плейоф.

Сега за Черно море остава да изчака крайното класиране в Шампионската група, за да разбере, дали ще мери сили с Левски или Берое за мястото в Европа.